krótka piłkanews

iPhone 6S z czujnikiem siły nacisku?

Tegoroczne lato jest gorące również w Cupertino – w siedzibie Apple trwają bowiem prace nad kolejną generacją gadżetów z jabłuszkiem. Firma jak zwykle się nimi nie chwali, ale do Sieci wyciekły właśnie nowe informacje na ich temat.

Pierwszym z nich jest tegoroczny iPhone, który w przeciekach oznaczany jest nazwą 6S. Na YouTube pojawiło się nagranie, na którym prezentowany jest rzekomo przedni panel tego urządzenia. Na pierwszy rzut oka nie widać zmian, a front wygląda prawie identycznie, co w przypadku iPhone’a 6, nawet kamera umieszczona jest w tym samym miejscu. Jednak różnice, choć subtelne, są. Pierwszą z nich jest wyposażenie ekranu iPhone 6S w czujnik siły nacisku, tak jak w przypadku Apple Watch. Ponadto zmienione zostało położenie złącz na taśmie od wyświetlacza a płyta ochronna z tyłu ekranu jest teraz klejona w taki sposób, by uniemożliwić własnoręczną naprawę wyświetlacza.

Biorąc pod uwagę swego rodzaju tradycję, jakiej zdaje się hołdować Apple, premiera nowego iPhone’a powinna odbyć się już pod koniec września. W miarę zbliżania się tego terminu z pewnością dowiemy się jeszcze sporo na jego temat.

podobne treści