news

iPhone 4 prosto z wietnamskiej fabryki

Trudno stwierdzić, dlaczego Apple ma tym razem takie trudności z
utrzymaniem w sekrecie technologii nowego iPhone’a. Kolejny egzemplarz
wyciekł najprawdopodobniej z wietnamskiej fabryki, w której powstaje. Dowiedzieliśmy
się dzięki temu więcej o nowym modelu.

Zdjęcia pochodzą z wietnamskiego forum Taoviet.vn. Strona podaje śmieszną wiadomość, że egzemplarz przywiózł do Wietnamu biznesmen, który kupił w USA ten telefon i iPada.

Tym razem, oglądamy włączony telefon, który ma na ekranie jakieś piekielne obrazy. Najprawdopodobniej pochodzą z oprogramowania testowego. Mały tekst na dole ekranu pokazuje m.in. stan zużycia baterii – 24%.

W środku telefonu znajduje się procesor z logo Apple, który wygląda jak mniejsza wersja A4.

Another Lost iPhone 4 Shows New Details

Oznaczenia chipu:

339S0084
K4X2G643GE
YN6024Z3
APL0398

Obudowa to dopracowana wersja egzemplarza zgubionego w Kaliforni. Telefon nie ma zewnętrznych otworów na wkręty z tyłu. Patrzymy chyba na wersję finalną obudowy, na której można przeczytać, że to wersja 16 GB.

Wszystko wskazuje na to, że patrzymy na sztukę iPhone’a 4 prosto z fabryki. [Jesus Diaz/giz, Taoviet, MacRumors]

podobne treści

 • none

  Czy zauważyliście, że ekran tego iPhona jest nieco niższy ?
  I chyba nie jest to złudzenie, gdyż przykładając swojego iP do ekranu wrażenie wizualne, jak najbardziej mi się potwierdziło. To chyba m.in przez to wygląda bardziej tak… na zwykłą podróbkę… tak przeciętnie…

 • none

  Ciekawe jak będzie się sprawował w działaniu i odbiorze rzeczywistym. Jest szansa, że nie będzie się wogóle tego zauważało.

 • Mikaoelon

  Zastanawiam się kiedy amerykańskie Gizmodo przestanie się podniecać prototypami. Zdobyli raz egzemplarz prototypowy od pechowego faceta i co jakiś czas próbują nam wmówić, że to co widzimy „to chyba finalna wersja”. ;/ Proponuję nie kopiować tych newsów, bo to bzdury. Obecny iPhone nie ma przycisków na obudowie oprócz tego do włączania i tego do powrotu do menu głównego oraz nie ma żadnych szpar w obudowie. Czemu nowy iPhone miałby mieć więcej przycisków i być tandetnie wykonany? Otoczenie przycisku powrotu do menu głównego wygląda, jakby się plastik rozpłynął, a kamerka, która w oryginalnym iPhone 4G ma służyć do obsługi iChatu wygląda jak latarka instalowana w tych „przyjaznych dla użytkownika” telefonach myPhone. Na pewno iPhone 4G będzie wyglądać diametralnie inaczej, a jeśli nie, to przynajmniej parę elementów zmieni się całkowicie.

 • Dawid Gdk Gondek

  kolejni iShit i czym tu się podniecać

 • szymon9

  Na tym iPhone’ie z tyłu jest napisane „Assembled in China” więc nie jest to egzemplarz z wietnamskiej fabryki.