news

Inna etykieta emaila, inny dźwięk w Gmailu

Zaktualizowany Gmail na Androida wyda z siebie różne dźwięki, kiedy nadejdą emaile oznaczone różnymi etykietami – np. smutna muzyczka jako reakcja na wiadomość z pracy. W nowym Gmailu znajdziecie także synchronizację wyłącznie ważnych wiadomości.

Moda na nadawanie tysiąca dzwonków dla kontaktów chyba już minęła, ale posegregowanie wiadomości email według dźwięków ma sens. Po co wstawać z łóżka, żeby sięgnąć po telefon, jeśli właśnie przyszedł spam? Teraz Gmail nas o tym poinformuje, jeśli przydzielimy dzwonki etykietom.

Nie tak dawno temu Gmail uruchomił opcję ważnych wiadomości. Priorytetowe informacje zostają oznaczone według specjalnych algorytmów, co ułatwia przeglądanie poczty. Mobilny Gmail potrafi teraz ściągać wyłącznie najważniejsze wiadomości z serwerów – uruchomienie tej funkcji oszczędzi nam nerwów, a także wydłuży czas pracy na baterii.

Gmail 2.3.5 jest do pobrania z Marketu dla szczęśliwców, którzy mają Androida 2.2+. [Engadget]

podobne treści

  • iforget911

    „Powiedzmy sobie szczerze, ludzie w Polsce zaczęli się księży bać, co nie jest dobrym znakiem. Ponieważ mam za sobą doświadczenia z międzywojennego dwudziestolecia,, kiedy ksiądz prefekt, czyli katecheta w szkole, miał na zasadzie Konkordatu, tak dużą władzę, że ani nauczyciele, ani uczniowie nie ośmielali się z nim zadzierać, taki strach jest dla mnie zrozumiały (…) Nie jest dla nikogo sekretem, że przed wojną inteligencja, zwłaszcza tzw. inteligencja twórcza, boczyła się na kościelny ‚ciemnogród’ i że przymiotnik ‚katolicki’ oznaczał dla niej ‚obskurancki’. Dopuszczano wyjątki, przyjmowane jednak jako rodzaj egzotycznych zwierząt.” Czesław Miłosz, 1991 r. Chcesz wiedzieć więcej? http://www.ksiegarniaswit.pl/88173-dokad-kler-prowadzi-polske.html

  • bako90q3

    Ciekawa funkcja.