newssmartfonyWiadomość główna

iLab wypuścił filmik ukazujący nowego iPhone’a

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy o kolejnym wycieku zdjęć nowego iPhone’a, które opublikował na swoich łamach japoński serwis iLab Factory. Jego twórcy właśnie postanowili wesprzeć swoje doniesienia krótkim filmikiem.

Wideo ukazuje dokładnie to samo urządzenie, z którym mieliśmy do czynienia wczoraj – zmontowany na miejscu przez redakcję serwisu, ciemny, dwukolorowy i momentami kompletnie rozczłonkowany „The New iPhone„. Nie ma co silić się na szczegółową analizę – filmik, podobnie jak zdjęcia, potwierdza jego jednobryłowy design, 19-stykowe złącze dokujące, nieco większy wyświetlacz i przemieszczenie na dół gniazda słuchawkowego (przy okazji – takie wideo chyba nieco trudniej sfabrykować, na pewno znajdzie się jakiś ekspert w komentarzach).

Jak wspomnieliśmy wczoraj – przy takiej ilości zbieżnych informacji, trudno przypuszczać, by wszystkie były zwyczajnie zmyślone. Coś jest na rzeczy. No, ale, do czasu otrzymania ich oficjalnego potwierdzenia, warto zachować odpowiedni dystans. Oto wspomniany filmik.

[Macotakara via PhoneArena via Verge]

podobne treści