news

Ice Cream Sandwich pojawi się 19 października

Ice Cream Sandwich, kolejna wersja Androida, pojawi się 19 października o 4 w nocy naszego czasu. Samsung potwierdził nową datę i miejsce premiery – Hong Kong.

Wraz z Ice Cream Sandwich premierę będzie miał Galaxy Nexus (nazwę potwierdził szef Samsunga), telefon z „czystym” Androidem i pierwszeństwem do wszelkich aktualizacji. Transmisję z premiery będzie można oglądać na żywo na YouTubie. Pozostaje tylko czekać… [Android Community]

podobne treści

 • yackal

  jak to bedzie z tym nowym adroidem? on sobie wyjdzie, chwile pewnie poczekamy i powinna pojawic sie na necie oficjalna wersja. i co w tedy? aktualizuje sobie odinem tak jak do tej pory? czy musze czekac az moj operator mnie zaszczyci aktualizacja (a narazie stoi na 2.2.1)?

 • czarnydom

  @yackal Niestety jedynym telefonem który moim zdaniem otrzyma aktualizacje oficjalnie jest google nexus S. Zawsze sa jednak wersje od xda :)

 • czarnydom

  @yackal ewentualnie tablety z honeycombem moga otrzymac aktualizacje. Motorola należy do google wiec czemu nie:) Asus super szybko wydaje nowe aktualizacje wiec tez myślę ze jest szansa.

 • yackal

  no mam na mysli jakies xda albo darky’s oni powinni to wszystko ladnie nam przygotowac.