newssmartfonyWiadomość główna

HTC One V już niebawem obsłuży technologię Media Link HD

Posiadacze smartfonów HTC One V powinni niebawem otrzymać powiadomienie o udostępnieniu nowej, dość niewielkiej aktualizacji oprogramowania ich urządzeń. Ważąca 46.77MB paczka wprowadzi je do wersji 2.08.401.2 i wyposaży słuchawki w obsługę technologii HTC Media Link HD.

Dzięki niej użytkownicy One V będą mogli strumieniować obraz wysokiej jakości ze swojego egzemplarza telefonu na inne urządzenie (czy po prostu – ekran, np. telewizor) obsługujące ten bardzo ostatnio popularny (i nic dziwnego) format. Update dostępny jest na razie wyłącznie na terytorium Wielkiej Brytanii, ale już niebawem powinien zwiększyć swój zasięg na inne – w tym także nasz – kraje. Pierwszymi, którzy otrzymają aktualizację (niosącą ze sobą też pewnie kilka standardowych bugfixów i ulepszeń, ot choćby bardzo modnej wydajności) będą posiadacze odblokowanych (a zatem pozbawionych simlocka) egzemplarzy One V.

Jeśli ktoś z was zalicza się do tego zacnego grona i jest zainteresowany pobraniem update’u – powinien wejść w ustawienia i sprawdzić czy jest on już dostępny do pobrania w jego regionie. Działanie technologii HTC Media Link HD możecie zobaczyć na poniższym filmiku od Android Central.

[androidcentral]

podobne treści