filmkuchnia

HBO zaprasza na ucztę w klimacie Gry o Tron

Premiera kolejnego sezonu Gry o Tron zbliża się nieuchronnie, choć bardzo powoli. HBO postanowiło umilić fanom czekanie i wydało niedawno Blu-ray z czwartym sezonem serialu. Z tej okazji można też wygrać podwójne zaproszenie na bankiet utrzymany w klimacie Westeros.

Szczegóły dotyczące „epickiego bankietu” owiane są oczywiście tajemnicą, ale organizatorzy obiecują, że na zwycięzców czekać będzie posiłek składający się z pięciu dań, a całość utrzymana będzie w klimacie „tajnego posiedzenia Małej Rady w Królewskiej Przystani”. Nie wiadomo jakie tematy zostaną poruszone podczas tego spotkania, ale konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich fanów.

Bankiet odbywać się będzie trzykrotnie, 13, 14 i 15 lutego, w salach pięciogwiazdkowego hotelu Andaz w Londynie. Aby mieć szanse wygrać podwójne zaproszenie na to nietypowe wydarzenie marketingowe, mieszkający w Wielkiej Brytanii fani muszą jeszcze dziś odpowiedzieć na jedno pytanie. Przedstawiciele HBO UK mają nadzieję, że uroczysta uczta obejdzie się „bez trucizn i podejrzanych zgonów”.

Trochę szkoda. W końcu wszyscy fani twórczości George’a R. R. Martina wiedzą doskonale, że uroczysty bankiet bez przynajmniej jednego podejrzanego zgonu, jest jak potrawa bez przypraw.

Zdjęcie: gameofthrones.wikia

podobne treści