news

Hakerzy nie darują ludziom związanym z hienami z „News of the World”

Wygląda na to, że zhakowanie strony dziennika The Sun było dopiero początkiem większego ataku przypuszczonego na osoby oraz instytucje związane z hienami pracującymi w News of the World”.

Po zhakowaniu strony dziennika i zamieszczeniu informacji o śmierci właściciela koncernu mediowego, Ruperta Murdocha, przyszła pora na opublikowanie loginów ludzi mediów z najwyższej półki, z mającą mieć powiązania z premierem Davidem Cameronem Rebekah Brooks na czele: Podjęli się tego wracający z emerytury dowcipnisie z Lulzsec oraz Anonimowi.

Ujawnienie loginów i haseł pracowników Murdocha to najwyraźniej dopiero początek – Lulzec ma zamiar wycisnąć informacje z serwerów „The Sun” jak sok z cytryny:

Walczymy w tej chwili z adminami The Sun – zdaje się, że przegrywają >:]

Wygląda na to, że hakerzy mają zamiar znaleźć coś na samego Ruperta Murdocha, któremu i tak nie brakuje obecnie problemów. Stanie on dzisiaj wraz z synem Jamesem i Rebekah Brooks przed komisją śledczą ds. kultury, mediów i
sportu Izby Gmin, przed którą będzie musiał odpowiedzieć na kilka niewygodnych pytań związanych z opłacaniem informatorów ze Scotland Yardu oraz świadomością wykorzystywania podsłuchów przez swoich pracowników.

podobne treści