film

Gwiazda Gry o Tron jako Aquaman? Wielu informuje, nikt nie potwierdza

Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiały się już w grudniu, jednak wtedy mówiono tylko o tym, że aktor rozpoczął rozmowy. W sobotę portal Hitfix podał rewelacje, jakoby Jason Momoa dogadał się z twórcami Batman vs. Superman: Dawn of Justice i miał wystąpić w zaplanowanym na maj 2016 roku filmie w roli Aquamana. Ani studio Warner Bros., ani agent aktora nie potwierdzają jednak tych rewelacji – a sam zainteresowany idzie nawet krok dalej.  

Jason Momoa znany jest widzom głównie ze swojej roli Khala Drogo w serialowym hicie Gra o Tron, a także jako tytułowy Conan Barbarzyńca, który pojawił się w kinach trzy lata temu. Plotki na temat przyjęcia przez aktora roli Aquamana pojawiały się od dłuższego czasu, a na rewelacje Hitfix powołują się takie witryny, jak Variety, The Hollywood Reporter, czy Empire. Jak się jednak okazuje, informacje tej strony mogą być całkowicie nieprawdziwe, a portale te mogły paść ofiarami wyssanych z palca wymysłów.

Sam zainteresowany od dłuższego czasu był co rusz pytany o to, czy zagra Aquamana w najnowszym filmie o superbohaterach od DC Comics i wygląda na to, że Jason Momoa nie ma zamiaru sportretować władcy mórz:

 

Międzynarodowy znak pokoju na dłoni, w której aktor dzierży ‚trójząb’ może wskazywać na to, że odtwórca roli Khala Drogo wcale nie zamierza wystąpić w Batman vs. Superman: Dawn of Justice. Z drugiej strony, samo dzierżenie imitacji broni Aquamana dla miłośników twórczości aktora może wskazywać na to, że potwierdza swój udział w nadchodzącym zmierzchu sprawiedliwości, a ‚środkowy palec’ może być po prostu wyrazem dezaprobaty dla tych, którzy nie chcą go widzieć w tej roli. Istnieje także możliwość, że Jason Momoa postanowił zabawić się fanami i opublikować zdjęcie dla zabawy. Miejmy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się, jak jest na prawdę.

W reżyserowanej przez Zacka Snydera produkcji wystąpią – na pewno – znani z poprzedniej części Człowieka ze stali Henry Cavill, Laurence Fishbourne, Amy Adams i Diane Lane, a do gwiazdorskiej obsady dołączą Ben Affleck jako Batman oraz Gal Gadot jako Wonder Woman. Premiera Batman vs. Superman: Dawn of Justice została wstępnie ustalona na 6 maja 2016 roku.

podobne treści