film

Gwarantuję, że zginie sporo ludzi. Zapowiedź Kingsman: Tajne służby

Już za niecały miesiąc odbędzie się premiera nowego filmu Matthew VaughnaKingsman: Tajne służby. Aby osłodzić oczekiwanie, studio 20th Century Fox opublikowało nową zapowiedź produkcji opartej na komiksach Marka Millara. Reklama telewizyjna komedii z udziałem Samuela L. JacksonaColina Firtha i Marka Stronga do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królemSzpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (SzpiegRocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem jest Matthew Vaughn (Kick-AssPrzekręt), który pracował także z Jane Goldman (Kobieta w czerniDług) nad scenariuszem. Polska premiera Kingsman: Tajne służby zaplanowana jest na 13 lutego.

podobne treści