news

Grupa hakerów z „Drużyny A” opublikowała szczegółowe dane członków Lulzsec

Grupa nazywająca siebie A-Team opublikowała w Sieci nazwiska, lokalizacje, aliasy, a nawet dane dotyczące członków rodziny będących już na emeryturze hakerów z Lulzsec. Czy to właśnie na wieść o wycieku tych danych Lulzsec postanowiło zawiesić swoją działalność?

Informacje opublikowane przez Drużynę A mają szanse stać się gwoździem do trumny członków Lulzsec i powodem, dla którego działanie ich następców z AntiSec stanie pod znakiem zapytania. Według grupy dowodzonej w filmie oraz kultowym już serialu przez pułkownik Johna ‚Hannibala’ Smitha, Lulzsec stanowią osoby, które odeszły od Anonimowych, a wcześniej wchodzili w skład gn0sis odpowiedzialnej za kilka cyberataków.

A-Team twierdzi, że Lulzsec od dłuższego czasu nie miało się czym pochwalić i tylko podpisywało się pod osiągnięciami innych hakerów. Brak sukcesów do spółki z domniemaną informacją o ujawnieniu danych osobowych mogło zmusić ich do zaprzestania robienia bałaganu w Internecie i narażania się między innymi rządowi Brazylii.

Na stronie internetowej Pastebin znajdziecie komplet informacji na temat członków Lulzsec. Jak myślicie, czy hakerzy odpowiedzialni za ostatni atak na Sony odpowiedzą w jakiś sposób Drużynie A? [Pastebin]

podobne treści

 • a

  phi to ja mam prawdziwe dane Lulzsec-ow
  1. luzer kowalski aka luz
  2. sector nowak aga sec

  Juz wiadomo skad sie wziela nazwa
  Nie namierzycie mnie nawet nie probojcie :)
  Moja grupa to Transfarmery

 • hfgbd

  ” które odeszły od Anonimowych”
  teraz już definitywnie…
  pewnie będą postować na /SOC/

 • efw

  jedno jest niestety prawdziwe. Dziw wlamac sie mozna w zasadzie wszedzie.

  Mysle, ze trzeba po prostu zamrozic jakiś system i tyle. Niech zrobia jakiegos arm9 + Linux wersja *** i niech publikuja TYLKO poprawki bezpieczenastwa