news

Google Docs trafiają na Androida jako aplikacja

Koniec z korzystaniem z webowej wersji Dokumentów Google. Google wydał aplikację na Androida, która oprócz edytowania i tworzenia dokumentów posiada jedną, ciekawą funkcję. Chodzi o rozpoznawanie druku i przetwarzanie go na edytowalny tekst w formie elektronicznej.

Dzięki tej opcji zeskanujemy i przetworzymy różne dokumenty, które później będziemy mogli przerabiać w dowolny sposób. OCR nie obciąży telefonu, wszystko zostanie przetworzone na serwerach Google. Docs umożliwi nam tworzenie dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych, wszystko utrzymane w prostej, minimalistycznej oprawie. Idealne do krótkich notatek i wyliczeń.

Docs do pobrania, za darmo w Markecie. [Android MarketTNW]

podobne treści

  • w

    Zapomnieli dodać funkcję DELETE docment. Taka drobnostka :)

  • wwwzzz1

    Tylko dla nowyh wersji androida :P

  • iforget911

    Z dziennika urzędowego diecezji bamberskiej z 1939r: „…W przyszły czwartek, 20 kwietnia, Naród Niemiecki obchodzi 50. urodziny naszego Fuhrera i kanclerza Rzeszy, Adolfa Hitlera. Dla uczczenia tego święta w przeddzień 20 kwietnia decyzją naszych Najdostojniejszych Biskupów po wieczornym dzwonieniu modlitewnym nastąpi uroczyste bicie w dzwony. Już dziś chcemy w tym świętym miejscu dać wyraz naszym najlepszym życzeniom wspólnie i w skupieniu odmawiając teraz < > za Fuhrera i Ojczyznę. < >” Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html