film

Gdy światy zaczynają się mieszać. Zwiastun animacji Strange Magic

Zaledwie kilka tygodni temu Lucasfilm poinformowało o tym, że w studiu wrze praca nad nową animacją, opartą na pomyśle samego George’a Lucasa, a już zaprezentowano zwiastun. Strange Magic zadebiutuje w kinach w styczniu przyszłego roku, a zapowiedź dostępna jest do zobaczenia poniżej:

 

Strange Magic jest opowieścią o goblinach, wróżkach i impach, które spotykają się po raz pierwszy. Pewnego dnia jeden z mieszkańców dziwacznego, zaczarowanego świata przekracza granicę i chaos ogarnia wszystko i wszystkich. Głównym powodem jest oczywiście potężna mikstura, którą mieszkańcy obu światów chcą zagarnąć dla siebie.

W delikatnie posiłkującej się Snem nocy letniej animacji głosu użyczą Alan Cumming (Smerfy 2, Mali agenci), Evan Rachel Wood (Sposób na rekina, Asterix i wikingowie), Kristin Chenoweth (Dzwoneczek, Małpy w kosmosie), Maya Rudolph (Wielka Szóstka, Turbo), Sam Palladio (Ślepy traf, serial Nashville), Meredith Anne Bull (seriale Teen Cribs oraz Prawo i bezprawie), Alfred Molina (Uniwersytet potworny, Rango), Elijah Kelley (Lakier do włosów, Kamerdyner), Bob Einstein (Ocean’s 13, Nowoczesny romans) oraz Peter Stormare (Pingwiny z Madagaskaru, Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka). Reżyserowana przez Gary’ego Rydstroma (dźwiękowiec A.I. Sztuczna inteligencja oraz Raportu mniejszości) bajka trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 23 stycznia. Nie wiadomo na razie, kiedy produkcja trafi do Polski.

podobne treści