ciekawostkismartfonyvideo

Galaxy Note 4 kontra pośladki w materiale promocyjnym Samsunga (wideo)

Koreański gigant nie daje spokoju sprawie giętkiego iPhone’a 6 Plus. Po upublicznieniu głośnej, szyderczej grafiki przedstawiającej klęczący gadżet Apple, koreański gigant wypuścił wczoraj materiał podkreślający odporność na wygięcia obudowy smartfona Galaxy Note 4.

Na zaprezentowanym wideo możemy zobaczyć krótki przykład zmagań phabletu z maszynami sprawdzającymi jego wytrzymałość w obliczu często spotykanego starcia z pośladkami mało uważnego użytkownika. I to, dodajmy, posiadającego równo 100 kilogramów wagi. Jak się zapewne domyślacie, mimo wystawienia naprawdę godnego przeciwnika, urządzenie wyszło z tego pojedynku kompletnie bez szwanku, ewidentnie ukazując swoją wyższość nad nowym smartfonem Apple.

Według Samsunga, wyjątkowa wytrzymałość phabletu to następstwo oparcia jego konstrukcji na trzonie z złożonym z metalowej ramy i magnetycznych zawiasów zdolnych do przetrzymania obciążeń przerastających produkty konkurencji. Co ciekawe, wspomniana przezeń rama wzbudziła ostatnio szereg kontrowersji wśród nabywców Note’a narzekających na pojawienie się wyraźnej luki między nią a ekranem smartfona. Koreański gigant natychmiast odpowiedział przytoczone zarzuty dokonując uaktualnienia w europejskiej wersji instrukcji Note’a, gdzie można już znaleźć wzmiankę o szparze stanowiącej nieodzowny element budowy gadżetu. Miejmy nadzieję, że tak też jest w rzeczywistości.

Powyższy materiał to jedyna z nowinek na temat smartfona Galaxy Note 4. Po około miesiącu oczekiwania, nareszcie poznaliśmy datę polskiej premiery flagowego phabletu Samsunga. Zgodnie z grafiką zamieszczoną przez firmę na jej oficjalnym profilu na Facebooku – urządzenie trafi do naszych sklepów już 24 października tego. Niestety wciąż nie wiadomo nic na temat jego oficjalnej ceny.

Źródło: Engadget.com

podobne treści