aplikacjeWiadomości promowane

Evernote teraz w pełni po polsku na wszystkich platformach

Firma Evernote poinformowała dzisiaj o udostępnieniu użytkownikom z Polski wszystkich funkcjonalności aplikacji w ich ojczystym języku.

Każdy posiadacz smartfona, tableta lub peceta, w trakcie szukania aplikacji ułatwiającej tworzenie notatek i pamiętanie o zaplanowanych wydarzeniach, wpadł na Evernote. Trudno jej nie polubić – jest intuicyjna w obsłudze i istnieje praktycznie na wszystkich platformach sprzętowych: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS. Od dzisiaj również po polsku.

Całkowite spolszczenie Evernote to rezultat zwiększającego się zainteresowania usługą wśród polskich użytkowników, coraz aktywniej korzystających z Evernote na wszystkich swoich urządzeniach. Obecnie Evernote ma około 250 tysięcy użytkowników w Polsce i ponad 50 milionów na świecie. Warto dodać, że polska wersja aplikacji jest jedną z 22 wersji językowych.

Dmitry Stavisky, wiceprezes w Evernote, tymi słowy komentuje ujednolicenie aplikacji w języku polskim:

Jesteśmy niezwykle zadowoleni mogąc ogłosić dostępność polskiej wersji Evernote, tym bardziej, że spolszczenia dokonaliśmy dzięki społeczności użytkowników. Tłumaczenie przeprowadził w zasadzie jeden polski entuzjasta Evernote, który za cel postawił sobie polepszenie dostępności usługi dla innych polskojęzycznych użytkowników. Zwiększamy tym samym naszą obecność w Polsce. Już teraz część naszego zespołu wsparcia pracuje z Warszawy. Liczymy, że dzięki zaoferowaniu polskiej wersji Evernote na wszystkich platformach społeczność naszych użytkowników w Polsce będzie szybko rosła.

Nie sposób się z nim nie zgodzić. Polscy użytkownicy mogą również korzystać z Evernote Business. Oferowane od grudnia 2012 roku rozwiązanie pozwala małym oraz dużym firmom gromadzić i odkrywać wiedzę przy zaangażowaniu wszystkich pracowników. Obecnie korzysta z niego ponad trzy tysiące firm z całego świata.W Polsce ta usługa dostępna jest dopiero od zeszłego miesiąca.

Więcej na temat Evernote oraz linki do poszczególnych wersji znajdziecie na stronie internetowej firmy.

podobne treści