grynews

Eliminacje turnieju WCG w Tekkena i Asphalt tuż tuż

Na stronie internetowej turnieju World Cyber Games udostępniono możliwość zapisania się do eliminacji w dwie z czterech nowych tytułów: Tekkena 6 i Asphalt 6. Same rozgrywki rozpoczną się już niebawem.

Już 20 sierpnia w Sports Barze przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie odbędzie się turniej z dwie wspomniane gry: szóste części kultowego mordobicia firmy Namco oraz wyścigów samochodowych na smartfony.

Jak już wcześniej pisałem, walki w Tekkena rozegrane zostaną na konsoli Xbox (łącznie na sześciu stanowiskach), a co za tym idzie, na nienadających się do tego mordobicia kontrolerach firmy Microsoft. Dobrze wam radzę wykombinować skądś pada do PlayStation wraz z przejściówką. Wyścigi w Asphalt 6 rozegrane zostaną na smartfonach Samsung Galaxy S II podpiętych do monitorów TA 950 tego samego producenta.

Wśród wszystkich graczy biorących udział w sobotnich rozgrywkach (start o godzinie 10:00) wyłoniona zostanie najlepsza ósemka, która zagra 6 października w krajowych finałach. Możecie się już zapisywać. [WCG]

podobne treści