grynews

Eliminacje Tekkena i Asphalta do WCG już jutro

Już jutro miłośnicy gier Asphalt i Tekken będą mogli zmierzyć się na eliminacjach do finałów World Cyber Games. Firma Samsung przygotowała z tej okazji konkurs, w którym do wygrania są niczego sobie gadżety.

Wszyscy gracze oraz kibice chcący zobaczyć swoich idoli lub kolegów w akcji powinni pojawić się jutro, to jest w sobotę, w Sports Barze przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. To właśnie tam zostaną rozegrane lokalne kwalifikacje do finału WCG, który odbędzie się w październiku, również w stolicy.

Eliminacje Asphalta 6 zostaną rozegrane na podpiętych do monitorów smartfonach Samsung Galaxy S II, zaś w Tekkena 6 przyjdzie grać na Xboxie i co za tym idzie, na nienadających się do tego mordobicia padach firmy Microsoft. Na profilu Tekkena na Facebooku znalazłem informację o dostępnych na turnieju przejściówkach dla padów Sixaxis, dlatego jeśli tylko możecie, to przyjdźcie z padem do PlayStation.

Osoby niezainteresowane turniejem mogą wziąć udział w konkursie firmy Samsung. Na oficjalnej stronie WCG Poland na Facebooku pojawiła się aplikacja, która pozwala zaprojektować scenariusz gry na smartfony z systemem Android. Autor najlepszego scenariusza zostanie nagrodzony oficjalnym monitorem World Cyber
Games 2011 – modelem Samsung 950. Zwycięzca stanie również przed możliwością
stworzenia gry na podstawie własnego scenariusza pod okiem najlepszych
specjalistów. W puli nagród znajdują się także dwa najnowsze smartfony
Samsung Galaxy SII.

Od wczoraj można zgłaszać swoje propozycje scenariusza na nową grę dostępną dla smartfonów z systemem Android. Scenariusz gry może powstać w jednej z dziewięciu kategorii: akcja, edukacja, sport, przygoda, puzzle, strategia, karty, wyścigi i inne. [WCG na Facebooku]

podobne treści