aplikacjegadżetygry

Edycja kolekcjonerska Fallouta 4 z Pip-Boy’em

Każdy fan serii Fallout doskonale wie, czym jest Pip-Boy. Bethesda, która podczas trwających właśnie targów E3 zapowiedziała już premierę czwartej odsłony Fallouta na 10 listopada tego roku, przygotowała dla fanów serii pewną niespodziankę – jako dodatek w edycji kolekcjonerskiej Fallouta 4 znajdzie się właśnie Pip-Boy.

W pudełku z kolekcjonerską wersją gry znajdzie się „matka wszystkich smartwatchy”, czyli toporny, nieporęczny ale za to niewrażliwy na promieniowanie i szalenie przydatny w postapokaliptycznym świecie Pip-Boy. Prawdziwy, choć aby stał się on w pełni funkcjonalny gracze będą musieli uzupełnić go o własny smartphone. Bethesda przygotowuje bowiem specjalną aplikację, która będzie nie tylko wyglądała jak ekran Pip-Boya, ale będzie także współpracowała z grą, dzięki czemu gracze naprawdę będą mogli z własnego nadgarstka sprawdzić statystyki postaci, zmienić stację radiową czy skorzystać z ekwipunku.

Oczywiście aplikacja ta nie będzie do działania wymagała Pip-Boya, wystarczyć jej będzie Android bądź iOS, a do tego, by mogła komunikować się z grą, będzie musiała być uruchomiona na urządzeniu będącym w tej samej sieci Wi-Fi co konsola (Xbox One i PlayStation 4) lub PC. Aplikacja pojawi się równocześnie z premierą gry, a edycja kolekcjonerska Fallouta 4 została wyceniona na 120 dolarów, 130 euro, lub 100 funtów. Bethesda już zapowiada, że nakład będzie bardzo ograniczony, a więc osoby zainteresowane dodatkowym gadżetem, powinny zamówić go w przedsprzedaży, która ma ruszyć już niebawem.

podobne treści