film

Dzięki niej nie czuję się jak osoba chora na ALS. Zwiastun You’re not You

ALS Ice Bucket Challenge jest świetnym pomysłem na zwiększenie świadomości na temat tego, czym ta choroba właściwie jest. Podobnie rzecz ma się z filmem You’re not You, opowiadającym o osobie zmagającej się ze stwardnieniem zanikowym bocznym, który, jako hollywoodzka produkcja, z pewnością trafi do sporej ilości widzów. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

You’re not You opowiada historię Kate, spełnionej kobiety po trzydziestce, której precyzyjnie ułożone życie niespodziewanie zawala się, gdy zdiagnozowano u niej ALS. Kate i jej mąż, Evan, muszą znaleźć stałego opiekuna, więc zgłaszają się do studentki, Bec, która odpowiedziała na ich ogłoszenie pomimo braku jakiegokolwiek doświadczenia. Bec to kłębek nerwów – nie potrafi skupić się na szkole, związku czy planach na przyszłość, jednak Kate widzi w niej coś specjalnego i zatrudnia ją. Z czasem, Bec, przez wpływ Kate, powoli układa swoje życie, a opiekunka pomaga chorej kobiecie żyć tak, jak ta chce. You’re not You pokazuje, jak dwójka pozornie niezwiązanych ze sobą osób wspólnie może odkryć w sobie to, co mają najlepszego.

W reżyserowanym przez George’a Wolfe (Lackawanna Blues, Noce w Rodanthe) filmie występują Emmy Rossum (Pojutrze, Upiór w operze), Hilary Swank (Za wszelką cenę, P.S. Kocham cię), Josh Duhamel (Transformers, serial Las Vegas), Ali Larter (Resident Evil: Zagłada, Oszukać przeznaczenie), Jason Ritter (seriale Zdarzenie i Joan z Arkadii), Julian McMahon (Fantastyczna Czwórka, Paranoja), Marcia Harden (Wszystko za życie, Rzeka tajemnic). Światowa premiera zaplanowana jest na 10 października tego roku.

podobne treści