news

Dysk twardy Seagate, który prześle pliki na iPhone i Androida za pomocą Wi-Fi

Firma Seagate wpadła na pomysł, jak połączyć atrakcyjność będącej zawsze pod ręką przestrzeni znajdującej się we wnętrzu Chmury z tradycyjnymi, namacalnymi dyskami twardymi.

Najnowszy dysk GoFlex firmy Seagate pomieści 500GB plików, do których dostęp za pomocą Wi-Fi będą miały nie tylko komputery, lecz również telefony i tablety wyposażone w systemy operacyjne iOS oraz Android. iGadżety mogą zarządzać plikami za pomocą specjalnie dla nich napisanej aplikacji, właściciele androidofonów muszą jeszcze chwilę poczekać na jej odpowiednik. Póki co zostaje im korzystanie z niedoskonałej w działaniu przeglądarki telefonu.

Okazuje się, że nie tylko nie trzeba wpinać kabli, by zrzucić (lub wgrać) dane na iPhona, lecz również aby sam dysk uruchomić. Najnowszy twardziej firmy Seagate jest najprawdopodobniej pierwszym na świecie dyskiem z wbudowanym akumulatorem podtrzymującym go przy życiu przez okrągłe 25 godzin.

500-gigabajtowy GoFlex z łącznością Wi-Fi kosztuje wstępnie 200 dolarów. Oznacza to, że w Polsce nie znajdziemy go w sklepie kosztującego mniej niż 600 złotych. Damy wam znać, jak tylko się u nas pojawi. [Seagate, TechRadar]

podobne treści

  • sportsbts

    PROFESSIONAL TENNIS BETTING

    – FREE TENNIS MATCHES DOWNLOAD

    – FOTOS ONLY FOR MEN ( SEXY TENNIS PLAYER )

    => betting-sports-winner.blogspot.com/