news

Drony na pokazie Dolce&Gabbana

Nie, znani włoscy projektanci nie zajęli się nagle projektowaniem dronów. Zamiast tego wykorzystali je do przeprowadzenia pokazu mody, podczas którego, w pewnym stopniu, zastąpiły modelki.

Podczas pokazu, który zorganizowano niedawno w Mediolanie, uczestnicy zostali poproszeni o wyłączenie WiFi w swoich telefonach oraz osobistych hotspotów. Dziwna prośba organizatorów wyjaśniła się bardzo szybko, kiedy na wybiegu (a właściwie nad nim), zamiast modelek, pojawiły się drony.

Drony te, brzęcząc rytmicznie, wleciały prezentując wysadzane klejnotami skórzane torebki z kolekcji jesienno-zimowej 2018/19. Po tym jak drony wróciły za kulisy, na wybiegu pojawiły się modelki, które zaprezentowały nowe linie ubrań z najnowszej kolekcji firmy.

Można więc powiedzieć, że drony oficjalnie stały się modne. Albo modowe. Na pewno taki pokaz był jakimś sposobem na zwrócenie uwagi na ten pokaz, ale raczej nie stanie się to standardem. W końcu ubrania (a w tym przypadku torebki) ostatecznie i tak są noszone przez ludzi.

podobne treści