film

Dowiedz się, skąd pochodzi zło w nowym zwiastunie Naznaczonego 3

Już na początku czerwca do kin trafi trzecia część zapoczątkowanej w 2010 roku serii horrorów. Studio Focus Features opublikowało nowy zwiastun Naznaczonego 3, którego reżyserem będzie debiutujący w tej roli Leigh Whannell. Zapowiedź produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Wydarzenia opisane w Rozdziale 3 dzieją się przed tymi, które miały miejsce w dwóch poprzednich częściach filmu, kiedy to nawiedzana była rodzina Lambertów. Najnowsza produkcja będzie opowiadała o tym, jak utalentowane medium, Ellise Rainier, niechętnie zgadza się na prośbę pewnej nastolatki, by użyć swoich umiejętności w celu skontaktowania się ze zmarłymi.

W kontynuacji horroru z 2010 roku wystąpią Ele Keats (PodrywaczThe Good Humor Man), Dermont Mulroney (PrzetwanieZodiak), Stefanie Scott (Sex StoryNie-przyjaciele), Lin Shaye (Cinderella Story,Lost Time), Leigh Whannell (Matrix ReaktywacjaPiła III), Angus Sampson (KokodaGdy zapada zmrok), Steve Coulter (Igrzyska śmierciObecność) oraz Hayley Kioko (Błękitna laguna: Przebudzenie,Scooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora). Współtwórca serii Naznaczony, Leigh Whannell, wyreżyseruje trzecią część, która w kinach zadebiutuje 5 czerwca.

podobne treści