newsWiadomości promowane

Dotcom zapowiada, że premiera Mega będzie epicka

Megalomania Kima Dotcoma jest już prawie legendarna. Człowiek ten stara się robić wrażenie, że wszystkie jego działania są na dużą skalę. Nie inaczej ma być w przypadku startu Mega, który ma odbyć się w słynnej nowozelandzkiej willi przedsiębiorczego Niemca.

Konferencja prasowa, która ma zainaugurować działanie serwisu Mega.co.nz odbędzie się 20 stycznia, dokładnie rok po zamknięciu serwisu Megaupload. Dotcom zapowiada, że premiera Mega będzie „epicka” i „nie będzie przypominać żadnej inne inauguracji”. Odbywać się ona będzie w imponującej nowozelandzkiej willi, która rok temu była niemym świadkiem kontrowersyjnej akcji jednostek specjalnych. Taki mały prztyczek w stronę RIAA, MPAA i amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości.

Dotcom od jakiegoś już czasu podsyca zainteresowanie swoim nowym serwisem. Niedawno ukazały się pierwsze screenshoty, wcześniej Dotcom publikował klipy promujące Megabox. Duża impreza promocyjna Mega z pewnością pomoże przyciągnąć uwagę użytkowników na całym świecie, zwłaszcza, że będzie to temat, który aż grzech nie poruszyć.

Do oficjalnej premiery zostały jeszcze niecałe trzy tygodnie, w tym czasie Dotcom na pewno będzie jeszcze podgrzewał atmosferę. Zobaczymy czy Mega zdobędzie taką popularność jak Megaupload. I w jaki sposób odpowiedzą lobbyści przemysłu rozrywkowego.

podobne treści