news

Dlaczego Godzilla w 3D? Reżyser odpowiada

Reżyser Gareth Edwards, spec od efektów specjalnych Jim Rygiel oraz operator Seamus McGarvey opowiadają w najnowszym klipie reklamującym Godzillę, dlaczego warto obejrzeć tego potwora w 3D i co tak właściwie skłoniło ich do tego, by stworzyć trójwymiarową wersję filmu. Wideo do zobaczenia poniżej:

 

Godzilla powraca w epickiej przygodzie, w której najbardziej znany potwór na świecie zostaje postawiony naprzeciw straszliwych kreatur, które, wsparte naukową arogancją ludzkości, zagrażają całej Ziemi.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Strefa X, Sądny dzień: Scenariusze końca świata), a w filmie występują Elizabeth Olsen (Oldboy. Zemsta jest cierpliwaMartha Marcy May Marlene), Juliette Binoche (Angielski pacjentZapiski z Toskanii), Sally Hawkins (Blue JasmineMoja łódź podwodna), David Strathairn (LincolnHemmingway i Gellhorn), Ken Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Incepcja), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: Ponad bezprawiem), Bryan Cranston (serial Breaking BadOperacja Argo) i Richard T. Jones (Super 8Telefon). Film zadebiutuje na ekranach polskich kin już 16 maja, prawie 60 lat po premierze oryginalnej opowieści o genetycznym monstrum.

Wybierzecie się do kina na Godzillę? Jeśli tak, to wolicie obejrzeć ten film w 2D czy 3D?

podobne treści