news

Dinozaur Chrome doczekał się własnej figurki

Pomimo tego, że w ostatnich latach poczyniono znaczący postęp jeśli chodzi o dostęp do Internetu, nadal chyba wszyscy kojarzą dinozaura, który umila czas, kiedy Chrome nie może się połączyć. Kiedyś wirtualny, teraz zbliża się wielkimi krokami na do naszych biurek.

Pomysł stworzenia figurki sympatycznego dinozaura pojawił się z okazji dziesięciolecia Google Chrome. Wykonany z tworzywa ABS i akrylu dinozaur początkowo dostępny był jedynie dla pracowników Dead Zebra. Teraz jednak sklep rozpoczyna jego masową sprzedaż a figurka, tak jak swój rozładowujący nerwy pierwowzór, zapewne cieszyć się będzie sporą popularnością.

Zestaw składa się z sympatycznego T-Rexa (którego wywołać możecie też wpisując w pasek adresu chrome://dino), kaktusów oraz pudełka z nadrukami zawierającymi doskonale znane i zwykle bezużyteczne porady, które mogą pomóc w odzyskaniu połączenia z Internetem i planszą Game Over, którą wcześniej czy później zobaczy każdy gracz. W skrócie wszystko co potrzebne, by odtworzyć słynny ekran ERR_INTERNET_DISCONNECTED na własnym biurku. Zestaw wejdzie do sprzedaży dziś po południu naszego czasu i będzie kosztować 24 dolary.

Źródło: Dead Zebra

podobne treści