wtf

Darth Vader chce zostać nowym prezydentem Ukrainy

Wygląda na to, że w wyznaczonych na 25 maja wyborach prezydenckich, Ukraińcy będą mogli zagłosować na dość niecodziennego kandydata. Swoją kandydaturę zgłosił sam Darth Vader.

„Jestem gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za losy tego kraju, jeśli tylko tylko obywatele powierzą mi ten zaszczyt. Tylko ja mogę zmienić republikę w imperium, przywrócić jej dawną chwałę i terytoria,” stwierdził Darth Vader na partyjnym zjeździe, na którym pojawił się w otoczeniu Szturmowców i Gwardii Imperialnej.

Darth Vader wystartuje z ramienia Ukraińskiej Partii Internetowej. Nic w tym dziwnego, ponieważ pod charakterystycznym czarnym pancerzem kryje się hacker i założyciel tego ugrupowania Dmytro Gołubow. Ukraińska Partia Internetowa założona została w 2007 i na razie może się poszczycić tym, że w wyborach parlamentarnych sprzed dwóch lat „ich” Darth Vader zdobył 3 procent głosów. Niestety były one nieważne, ponieważ wyborcy po prostu dopisali byłego rycerza Jedi do kart do głosowania. Tym razem Ukraińska Partia Internetowa złożyła już odpowiednie dokumenty wymagane do tego, by na Vadera można było głosować oficjalnie, zapowiada też, że niebawem złoży także wymagany przez tamtejsze prawo depozyt w wysokości 2,5 miliona hrywien.

podobne treści