film

Daniel Craig powraca jako agent 007 w pierwszym zwiastunie Spectre

My name is Bond. James Bond – ta forma przedstawiania się głównej postaci znana jest każdemu. Stworzona przez Iana Fleminga postać w służbie brytyjskiego MI6 pojawiła się do tej pory w 23 filmach, a jeszcze w tym roku do kin trafi kolejna produkcja z udziałem brytyjskiego szpiega. Sony Pictures Entertainment, we współpracy z MGM Columbia Pictures opublikowało pierwszy teaser nadchodzącego w listopadzie Spectre, a w roli agenta z licencją na zabijanie powróci znany z trzech poprzednich filmów Daniel Craig. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Tajemnicza wiadomość z przeszłości Jamesa Bonda wysyła go na poszukiwanie tajemniczej, złowrogiej organizacji. M (Ralph Fiennes) walczy na politycznej arenie, by tajemnicza jednostka MI6 pozostała ukryta, a brytyjski agent znajduje się coraz bliżej odkrycia straszliwej prawdy, za którą znajduje się „WIDMO”.

Obok Daniela Craiga (Dziewczyna z tatuaem, Skyfall) i Ralpha Fiennesa (Lista Schindlera, Grand Budapest Hotel), w najnowszej odsłonie przygód agenta 007 zagrają także Monica Belucci (Matrix, Uczeń czarnoksiężnika), Lea Seydoux (Mission: Impossible – Ghost Protocol, Życie Adeli – Rozdział 1 i 2), Christoph Waltz (Bękarty wojny, Django), Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki, Riddick), Ben Whishaw (Pachnidło: Historia mordercy, Atlas chmur), Naomie Harris (28 dni później, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata), Stephanie Sigman (Miss Bala, Pod dnem) oraz Andrew Scott (Locke, serial Sherlock). Reżyserem ponownie jest Sam Mendes (American Beauty, Droga do zatracenia), który tworzy film w oparciu o twórczość Iana Fleminga oraz scenariusz Johna Logana (Gladiator, Ostatni samuraj), który poprawiali Neal Purvis oraz Robert Wade (Casino Royale007 Quantum of Solace). Polska premiera Spectre zaplanowana została na 6 listopada tego roku.

podobne treści