news

Czy wypada nosić iPada w torbie?

iPad nie będzie aż tak duży. Ale w kieszeni się nie zmieści. Nawet w bojówkach. 

W ręku też raczej nie będziemy go nosić, zatem wypadałoby go gdzieś schować. Plecak? Ok, ale nie na każdą okazję – nie ma przecież nic bardziej obciachowego niż plecak do garnituru. Robi się coraz cieplej, kurtki i płaszcze zostaną w szafie, a iPada w czymś trzeba będzie nosić. To może w torbie – większość z nas ma przecież takie torby na laptopy. Ale iPad jest o wiele cieńszy od laptopa i w takiej torbie może się nam za bardzo obijać. 

Mniejsza torba? Taka saszetka zawieszona u paska? Panie, nie martwcie się niczym – iPad może stać się pretekstem do kupna nowej torebki (przecież w starej się nie zmieści!) Natomiast panowie – pamiętajcie, żeby nie wypaść na zbyt metroseksualnych! Jeszcze jest trochę czasu na przejrzenie katalogów mody i rozejrzenie się za jakąś gadżeciarską torebką na iPada. Tylko pamiętajcie – macie wyglądać z nią jak Indiana Jones, a nie jak bohater filmu „Kac Vegas”. 

podobne treści

  • Anonim

    według mnie ipad jest za duzy… nie stracilby wiele uytecznosci, gdyby byl o palec mniejszy z kazdej strony… wydaje mi sie nieporeczny… jak wielki zeszyt.