film

Czy kiedykolwiek cię zawiodłem? Zwiastun dramatu Steve Jobs

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź opartego na życiu biznesmena dramatu. Steve Jobs z gwiazdorską obsadą pod przewodnictwem Michaela Fassbendera w tytułowej roli zadebiutuje w kinach w przyszłym miesiącu, a do Polski trafi już w listopadzie. Zwiastun zobaczyć można poniżej:

 

Skupiający się na tym, jak doszło do wypuszczenia trzech najważniejszych produktów i zakończony w 1998 roku premierą iMacaSteve Jobs zabierze widzów na podróż za kulisy cyfrowej rewolucji, by pokazać sylwetkę genialnego człowieka w jej środku.

W tytułowej roli zagra Michael Fassbender (Bękarty wojnyPrometeusz), a obok niego zagrają Kate Winslet (Lektor,Titanic), Seth Rogen (Pół na półSąsiedzi), Jeff Daniels (Głupi i głupszyKrwawa profesja), Katherine Waterson (Michael ClaytonByć jak Flynn) i Michael Stuhlbarg (Hugo i jego wynalazekBlue Jasmine). Film wyreżyseruje oscarowy Danny Boyle (Slumdog: Milioner z ulicyTrainspotting), który nakręci produkcję w oparciu o scenariusz innego właściciela Oscara, Aarona Sorkina (The Social NetworkMoneyball). Steve Jobs oparty stworzony został na podstawie bestsellerowej biografii założyciela Apple, napisanej przez Waltera Isaacsona. Światowa premiera zaplanowana została na 8 października tego roku, a w Polsce obraz zadebiutuje 13 listopada.

podobne treści