film

Czuję się bardziej samotna w domu, niż na pustkowiu. Zwiastun Wild

Studio Fox Searchlight opublikowało pierwszy zwiastun filmu Wild, reżyserowanego przez Jean-Marca Vallée, odpowiedzialnego między innymi za zdobywcę trzech Oscarów na tegorocznej gali, Witaj w klubie. Zapowiedź filmowej adaptacji wspomnień spisanych przez Cheryl Strayed do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na bestsellerze Dzika droga: Jak odnalazłam siebie film podąża śladami autorki (granej przez Reese Witherspoon), która, po rozpadzie małżeństwa i śmierci swojej matki, straciła nadzieję na wszystko. Po latach nieodpowiedzialnego, wyniszczającego zachowania podejmuje nagłą decyzję. Z brakiem jakiegokolwiek doświadczenia, napędzana tylko determinacją, Cheryl decyduje się na podróż przez mierzący ponad 4 tysiące kilometrów Pacific Crest Trail – samotnie. Film stara się uchwycić zagrożenia i przyjemności takiej podróży, podczas gdy samotna, młoda kobieta, wbrew wszystkiemu, przemierza szlak.

Rolę autorki odegra zdobywczyni Oscara, Reese Witherspoon (Spacer po linie, A więc wojna). Obok niej w filmie pojawią się także Gaby Hoffman (Wulkan, Veronica Mars), Laura Dern (Park jurajski, Inland Empire), Michael Huisman (World War Z, serial Gra o Tron) oraz Brian Van Holt (Kula w łeb, Dom woskowych ciał). Premiera światowa Wild zaplanowana jest na 5 grudnia 2014 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film pojawi się w polskich kinach.

podobne treści