film

Cywilizowana odpowiedź na problemy tego świata. Zapowiedź Kingsman: Tajne służby

W sieci zadebiutowała nowa reklama telewizyjna nadchodzącego w lutym filmu Kingsman: Tajne służby, najnowszej komedii w reżyserii Matthew Vaughna. Oparta na komiksach Marka Millara produkcja opowiada o tym, jak doświadczony tajny agent wprowadza w świat szpiegostwa pewnego żółtodzioba. Zapowiedź filmu z udziałem Samuela L. JacksonaColina Firtha i Marka Stronga do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królemSzpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (SzpiegRocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem jest Matthew Vaughn (Kick-AssPrzekręt), który także współpracował z Jane Goldman (Kobieta w czerniDług) przy scenariuszu. Polska premiera Kingsman: Tajne służby zaplanowana jest na 13 lutego.

podobne treści