film

Colin Trevorrow publikuje pierwsze zdjęcie ze Świata jurajskiego

Co prawda już w miniony piątek opublikowane zostało zdjęcie krzesła reżyserskiego, jednak poza ładnym krajobrazem nic ów obrazek nie przekazywał. Teraz, dzięki reżyserowi, Colinowi Trevorrowi potwierdzone zostało to, o czym głośno było od bardzo długiego czasu – Jurassic World będzie się dział na Isla Nublar.

 

Jak widać, zdjęcie podesłane przez reżysera Jurassic World przedstawia naszywkę służb weterynaryjnych świata jurajskiego.

Produkcja filmu już się powoli rozpoczyna, więc mamy nadzieję, że wraz z upływem czasu zacznie pojawiać się coraz więcej informacji na temat tej wysoce oczekiwanej produkcji. Najbardziej czekamy oczywiście na zwiastuny i to, jak będą teraz wyglądać dinozaury (bo raczej nie można liczyć na to, że będą podobne do tych, które można było ujrzeć w zwiastunie Transformers: Age of Extinction).

Jedyne szczegóły odnośnie fabuły filmu, które są potwierdzone, to nowy rodzaj dinozaura oraz umiejscowienie na wyspie Isla Nublar. Historia, która zostanie opowiedziana w najnowszej części będzie się działa 22 lata po wydarzeniach z „trójki”.

Gwiazdami Jurassic World Chris Pratt (nadchodzący w sierpniu Strażnicy galaktyki, serial Parks & Recreation), Bryce Dallas Howard (Osada, Służące),  Ty Simpkins (Naznaczony,Iron Man 3), Nick Robinson (Królowie lata, serial Melissa i Joey), Jake Johnson (serial Jess i chłopaki, Kumple od kufla), Irrfan Khan (Slumdog. Milioner z ulicyNiesamowity Spider-Man), Vincent D’Onofrio (Full Metal Jacket, Zabić Irlandczyka), BD Wong (Zostań,Siedem lat w Tybecie), Omar Sy (Nietykalni, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Judy Greer (Osada, Carrie), Katie McGrath (już anulowany serial Dracula, Przygody Merlina), Andy Buckley (Gorący towarPolicja zastępcza) oraz Lauren Lapkus (Rodzinne rewolucje, serial Jesteś tam, Chelsea?).

Reżyserem filmu jest Colin Trevorrow, który również napisał scenariusz z Derekiem Connollym, swoim współpracownikiem przy tworzeniu filmu Na własne ryzyko. Producentami będą Frank Marshall (Szósty zmysł,Poszukiwacze zaginionej arki) i Patrick Crowley (seria filmów o przygodach Jasona Bourne’a). Premiera filmu jest ustalona na 12 czerwca 2015 roku.

podobne treści