film

Co, jeśli się mylisz? Zapowiedź dramatu wojennego Snajper

W sieci zadebiutowała reklama Snajpera, mocno wyczekiwanego dramatu wojennego z udziałem użyczającego swojego głosu ww hitowych Strażnikach Galaktyki Bradley’em Cooperem. Film w reżyserii Clinta Eastwooda trafi do polskich kin w lutym przyszłego roku i opowiadał będzie prawdziwą historię pewnego amerykańskiego snajpera w Iraku. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Członek elitarnego U.S. Navy SEAL, Chris Kyle, został wysłany do Iraku w tylko jednym celu – chronić swoich towarzyszy broni. Jego niesamowita precyzja ocaliła już wielu na polu walki i historie o jego działaniach spowodowały, że otrzymał przydomek „Legenda”. Jego reputacja nie wzrasta jednak tylko po stronie sprzymierzeńców: Wrogowie także są świadomi jego istnienia, co skutkuje tym, że pojawia się cena za jego głowę i staje się głównym celem przeciwnika. Chris Kyle toczy bitwę także w domu – stara się być dobrym mężem i ojcem z drugiego krańca świata.

American Sniper, obok Bradley’a Coopera (American HustleStrażnicy Galaktyki), grają Sienna Miller (G.I. Joe: Czas KobryCasanova), Cory Hardict (Gran TorinoTranscendencja), Sammy Sheik (OcalonyTransformers 3), Ben Reed (Bez twarzy, serial Dr House), Luke Grimes (Uprowadzona 2Wszyscy kochają Mandy Lane) oraz Tory Vincent (seriale Vegas i Skandal). Światowa premiera wyreżyserowanego przez Clinta Eastwooda (Za wszelką cenęBez przebaczenia) zaplanowana została na 16 stycznia 2015 roku, a do Polski produkcja trafi nieco ponad miesiąc później, 20 lutego.

podobne treści