film

„Cisi” już wkrótce w kinach. Zapowiedź The Quiet Ones

Lionsgate udostępniło nowy zwiastun zapowiadający film The Quiet Ones. „Cisi” to thriller autorstwa Johna Pogue, reżysera Statku widmo, Sekty i jej kontynuacji z 2004 roku, Sekty 3. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

The Quiet Ones to film opowiadający o studencie (Sam Claflin) i jego kolegach, którzy zostali wybrani do przeprowadzenia prywatnego eksperymentu – stworzenia poltergeista, czyli paranormalnego zjawiska polegającego na pojawianiu się trzasków, szurania, podnoszenia przedmiotów i innych nadprzyrodzonych zjawisk nieznanego pochodzenia. Obiektem badań studentów jest intrygująca, lecz niebezpiecznie zaburzona młoda dziewczyna (Olivia Cooke), a celem eksploracja mrocznej energii, którą jej uszkodzona psychika może manifestować. Kiedy eksperyment przeistacza się w coś całkowicie nieprzewidywalnego, studenci stają na przeciw strasznej prawdy: Uwolnili potężne moce z siłą niemożliwą do wyjaśnienia.

W The Quiet Ones grają Sam Claflin (Królewna Śnieżka i łowca, nadchodzący The Hunger Games: Mockingjay Part 1), Erin Richards (Open grave, Breaking in), Rory Fleck-Byrne (Stealaway i nadchodząca Akademia wampirów), Jared Harris (Sherlock Holmes: Gra cieni, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona) i Olivia Cooke (Bates Motel, Blackout). Reżyserem jest John Pogue, który wspólnie z Tomem de Ville, Orenem Movermanem i Craigiem Rosenbergiem stworzył scenariusz. Polska premiera filmu jak na razie nie została ustalona, a światowa ma mieć miejsce 25 kwietnia tego roku.

podobne treści