film

Chcę patrzeć, jak banki się wykrwiawiają. Zapowiedzi The Big Short

Opowiadający o bankowym przekręcie dramat trafi do kin już za kilka tygodni. W sieci zadebiutowały nowe reklamy, promujące zbliżającą się premierę The Big Short, w którym wystąpią największe gwiazdy kina – z Christianem Bale’mRyanem GoslingiemBradem PittemSteve’m Carrellem na czele. Zapowiedzi zobaczyć można poniżej:

 

Film opowiadał będzie o tym, jak czwórka panów zauważyła to, co media i rząd Stanów Zjednoczonych decydował się omijać – zbliżający się upadek światowej ekonomii. Wpadli więc na pomysł: tytułowy The Big Short. Ich odważna inwestycja prowadzi ich w ciemny półświatek bankowości, gdzie zmuszeni będą do kwestionowania wszystkiego i wszystkich.

Obok gwiazd produkcji, Ryana Goslinga (DriveKocha, lubi, szanuje), Christiana Bale’a (Mechanik ,trylogiaMroczny rycerz), Brada Pitta (MoneyballWorld War Z) i Steve’a Carella (40-letni prawiczekFoxcatcher), w filmie wystąpią Melissa Leo (FighterLabirynt), Marisa Tomei (Mój kuzyn VinnyZapaśnik) i Karen Gillan(OculusStrażnicy Galaktyki). Reżyserem jest Adam Mckay (Legenda telewizjiPolicja zastępcza), a światowa premiera zaplanowana została na grudzień. W Polsce obraz zobaczyć będzie można 1 stycznia 2016 roku.

podobne treści