newsWiadomości promowane

Carrie Fisher wróci jako księżniczka Leia

Wygląda na to, że przynajmniej część obsady znanej z klasycznych Gwiezdnych Wojen pojawi się w ich siódmej odsłonie. Do Harrisona Forda, który zagra wiecznie młodego Hana Solo, dołączy Carrie Fisher jako księżniczka Leia.

Swój udział w produkcji Disneya Carrie Fisher potwierdziła podczas wywiadu jakiego udzieliła niedawno. Od czasów Star Wars, Fisher występowała raczej w mniejszych produkcjach (niezapomniany epizod w Jay i Cichy Bob kontratakują) i chyba odwykła trochę od uwagi mediów. Sam wywiad jest dość zwięzły a o swojej roli w najnowszej odsłonie serii Star Wars aktorka mówi niewiele. Zapytana przez dziennikarza Palm Beach Illustrated o to, jak wyobraża sobie graną przez siebie postać dzisiaj, Fisher odpowiedziała:

„Podstarzała. Jest w międzygalaktycznym domu opieki [śmiech]. Myślę, że jest taka jak kiedyś, tylko trochę wolniejsza i mniej skłonna do angażowania się wielkie bitwy.”

Na własne oczy przekonamy się o tym w roku 2015. Jak widać J.J. Abrams postanowił ściągnąć na plan starą gwardię. Teraz pozostaje czekać na informacje o tym, że do ekipy dołączy Peter Mayhew oraz Mark Hamill. Ten ostatni pochwalił się niedawno dziennikarzom, że ekipa Star Wars VII rozmawia z nim na temat a on sam jest bardzo podekscytowany perspektywą zagrania Luke’a Skywalkera.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści