newssmartfonyWiadomości promowane

BlackBerry pokaże w tym roku jeszcze jeden, rewolucyjny smartfon

BlackBerry wcale nie zamierza poprzestawać na obecnej generacji swoich flagowych smartfonów i już pracuje nad przygotowaniem kolejnej, rewolucyjnej słuchawki, która zgodnie z planem powinna ukazać się na rynku jeszcze przed końcem tego roku. Co takiego zamierza pokazać światu kanadyjska firma?

Cóż, z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to oczywiście jej kolejny, flagowy smartfon, który z nieznanych przyczyn wywołuję wielką, nieskrywaną ekscytację w CEO firmy, Thorstenie Heinsie. W udzielonym niedawno wywiadzie dla serwisu CNET, szef BlackBerry wypowiedział się na temat planów firmy dotyczących najbliższej i nieco dalszej przyszłości, w których znalazło się miejsce dla urządzenia wyraźnie oddziałującego na wyobraźnię najważniejszej osoby w BB.

Jest jeden nowy produkt, który strasznie mnie ekscytuje, ale właściwie nie mogę na razie podzielić się żadnymi informacjami na jego temat. Urządzenie to wyniesie wrażenia płynące z obcowania z platformą BlackBerry 10 na zupełnie inny, lepszy poziom.

Brzmi ciekawie, prawda? Może to stwierdzenie trochę na wyrost, ale niewykluczone, iż smartfon Z10 jest tak naprawdę w zamyśle wyłącznie produktem, który ma utrzymać firmę na powierzchni do czasu pojawienia się na rynku jego prawdziwie hitowego następcy. Kto wie – choć to tylko spekulacja, to zdaje się ona nabierać całkiem sporo sensu w kontekście treści ostatnich wypowiedzi szefa BlackBerry w mediach. Niemniej, o tym czy to rzeczywista diagnoza bieżących poczynań kanadyjskiej firmy przekonamy się dopiero za jakiś czas.

A wy – jak myślicie? Co takiego szykuje nam na święta BlackBerry?

podobne treści