news

Biuro do kąta

Zmieszczenie wszystkich rzeczy potrzebnych do pracy w wynajmowanym mieszkaniu niesie dodatkowe wyzwanie: nic nie zawiesisz na ścianie. Właściciel zwykle reaguje alergicznie na słowo „wiertarka”. Prosty sposób na ​urządzenie miejsca do pracy to wykorzystanie kąta pokoju.

To idealne miejsce, by po mieć pod ręką wiele sprzętów, papierów lub poprawiających nastrój akcesoriów. Jak to zrobić, prezentuje didżej Mitch, czytelnik forum IKEAhacker. W kąciku Mitcha na misternych piramidach z półek od Szwedów znajduje się miejsce na komputer, sprzęt muzyczny, nagrania, głośniki i inne didżejowskie gadżety. Całość komponuje się harmonijnie, zaskakująco lekko jak na takie zagęszczenie przedmiotów.

Zwróćcie uwagę na biurowe zastosowanie półek na buty. Na pewno są tańsze od tych przeznaczonych do laptopów. [lifehacker, IKEAhacker]

podobne treści

 • Anonim

  Nie rozumiem, czemu ten news ukazał się już teraz za to z przyszłą godziną? W między czasie pojawiło się kilka nowych wiadomości, które na głównej stronie wylądowały „pod tym”, bo miały wcześniejszą godzinę.

 • Anonim

  Coś chyba na Gizmodo.pl nie do końca poprawnie działa system „odsłaniania newsów” tzn. autor dodaje newsa i ustawia godzinę o której ma się on ukazać szerszej publiczności. Widać to jak się popatrzy na czas dodania newsa „13:11” oraz na chwilę kiedy napisałem komentarz „12:58”.

  Oczywiście mogę się mylić, bo systemu jaki obsługuje Gizmodo nie znam, to tylko domysły. ;)

 • Marcin Molczyk

  wydaje Ci się

 • sexyjah

  Koszmarny uklad jesli chodzi o jakosc audio z glosnikow,,, porazka :)

 • Łukasz Psysutra Wiącek

  Ułożenie głośników jest porażką, zgadzam się