krótka piłkasmartfony

BGR: tak będzie wyglądać pierwszy smartfon 3D Amazonu

Portal BGR.com nie ustaje w próbach skompletowania informacji na temat pierwszego smartfona z wyświetlaczem 3D Amazonu. Serwis odpowiadający za znakomitą większość przecieków na temat nowej słuchawki amerykańskiego giganta opublikował render ujawniający prawdopodobny design ostatecznej, komercyjnej wersji urządzenia.

Jak łatwo odgadnąć, to rzecz jasna pierwsza grafika tego typu zdradzająca „rzeczywisty” wygląd smartfona – do tej pory mieliśmy do czynienia wyłącznie z marnymi jakościowo fotografiami jego prototypu zamkniętego w specjalnej obudowie ochronnej. Zdaniem BGR, kryjący się spreparowaną powłoką smartfon będzie wyglądać z grubsza tak, jak słuchawka umieszczona na grafice powyżej. Jeżeli tak też będzie w istocie, wydaje się jasnym, że projektanci nowego cacka Amazonu czerpali garściami z pomysłów twórców jego potencjalnej konkurencji, w tym przede wszystkim iPhone’a Apple i bardzo przypominających go smartfonów z serii Galaxy S Samsunga. Słowem, naprawdę trudno mówić tu o jakichkolwiek charakterystycznych cechach jego bardzo prostego, klasycznego designu. Designu, który wydaje się być zaprojektowany tak, by nie przyćmiewać pozostałych elementów tworzących ogólny obraz smartfona.

Według doniesień portalu, aparat z pewnością zostanie wyposażony w duży, 4,7-calowy wyświetlacz 720p, czterordzeniowy procesor Qualcommu z serii Snapdragon, 2 GB-ty RAM-u oraz zestaw sześciu kamer umożliwiających kreowanie przezeń efektu 3D.

Oczywiście, na razie nie wiemy czy informacje i grafiki przygotowane przez redakcję BGR znajdą jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. Niemniej, o czym pisaliśmy już przy okazji poprzednich wycieków, biorąc pod uwagę dotychczasową sprawdzalność doniesień serwisu na temat planów Amazonu – wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Źródło: BGR.com via Gizmodo.com

podobne treści