film

Będziesz częścią mojego zespołu. Nowa zapowiedź Sicario

W sieci pojawił się nowy zwiastun Sicario, nowego filmu kanadyjskiego reżysera, Denisa Villeneuve. W produkcji opowiadającej o granicy pomiędzy Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi oraz o przemycie, który na niej panuje, główne role przypadły Emily BluntBenicio Del Toro oraz Joshowi Brolinowi. Zapowiedź wrześniowej premiery zobaczyć można poniżej:

 

W Meksyku Sicario oznacza zabójcę. Na bezprawnym terenie granicznym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, idealistyczna agentka FBI (Blunt) zostaje zaciągnięta przez przedstawiciela elitarnej jednostki specjalnej (Brolin), by wspomóc rząd w przybierającej na sile wojnie przeciwko narkotykom. Prowadzona przez enigmatycznego konsultanta z wątpliwą przeszłością (Del Toro) drużyna wyrusza na podróż, która zmusi agentkę do zastanowienia się nad tym, w co wierzy, by móc przeżyć.

Obok Emily Blunt (Władcy umysłówNa skraju jutra), Benicio Del Toro (TrafficLas Vegas Parano) i Josha Brolina (To nie jest kraj dla starych ludziObywatel Milk), w Sicario wystąpią Jon Bernthal (Wilk z Wall StreetFuria), Daniel Kaluuya (Kick-Ass 2, serial Czarne lustro), Maximiliano Hernandez (WojownikKapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Bernardo Saracino (seriale Miasto gniewu i Manhattan) oraz Edgar Arreola (MaczetaAgenci). Dramat kryminalny w reżyserii Denisa Villeneuve trafi do polskich kin 25 września tego roku.

podobne treści