film

Bardzo mi się to nie podoba. Dwa nowe zwiastuny The November Man

W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy z filmu The November Man z udziałem Pierce’a Brosnana. Zapowiedzi premiery, która ma odbyć się pod koniec miesiąca do zobaczenia poniżej:

 

The November Man opowiada o byłym agencie CIA, który odpoczywał sobie spokojnie na emeryturze w Europie. Z cichego zakątka wywabia go jednak jedna, ostatnia misja: konfrontacja z byłym podopiecznym. Jak można się spodziewać, sprawa nie potoczy się w żadnym wypadku spokojnie i po myśli byłego agenta służb specjalnych.

Obok Pierce’a Brosnana (GoldenEyeAutor widmo) w filmie grają także Olga Kurylenko (7 psychopatówAkademia wampirów), Bill Smitrovich (Iron ManSiedem dusz), Luke Bracey (G.I. Joe: Odwet 3DAmerican Dream), Akie Kotabe(Jack Ryan: Teoria chaosu, Apples and Oranges), Ben Willens (StarecrowDriver) i Lazar Ristovski (Casino Royale,Ojciec Szpiler). Reżyserem jest Roger Donaldson (Angielska robotaRekrut), który nakręcił film na podstawie scenariusza stworzonego przez Michaela Fincha (Predators, Agent 47) i Karla Gajdusek (NiepamięćAnatomia strachu). Premiera światowa The November Man odbędzie się za niedużo ponad miesiąc, bo 27 sierpnia.

podobne treści