film

Baird Whitlock został porwany. Zwiastun Hail, Caesar!, komedii rodzeństwa Coenów

Universal Pictures zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun Hail, Caesar!, nowej komedii oscarowego rodzeństwa EthanaJoela Coenów. W gwiazdorskiej obsadzie filmu autorów To nie jest kraj dla starych ludziFargo znajdują się, między innymi, Josh BrolinGeorge Clooneya produkcja ma zadebiutować w kinach na początku przyszłego roku. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Eddie Mannix (Brolin) jest specem do wielu spraw w Capital Pictures – jedną z nich jest utrzymywanie znakomitego wizerunku studia oraz jego gwiazd, trzymając je z dala od kłopotów i kontrowersji. Pewnego dnia dowiaduje się, że gwiazda, Baird Whitlock (Clooney) zaginął po tym, jak nie zjawił się na planie produkcji „Pozdrowienia dla Cezara: opowieść o życiu Chrystusa„. Wstępnie Mannix sądzi, że aktor lubił sobie wypić i przez to zniknął, lecz prawda jest inna: został porwany przez grupę komunistów, którzy chcą na porwaniu zarobić.

Obok George’a Clooney’a (Solaris, Kraina jutra) i Josha Brolina (Sicario, Faceci w czerni 3), w Hail, Caesar! wystąpią Scarlett Johansson (Avengers 3D, Lucy), Tilda Swinton (Michael Clayton, Constantine), Ralph Fiennes (Lista Schindlera, Harry Potter) i Channing Tatum (Foxcatcher21 Jump Street) i Jonah Hill (Moneyball, Wilk z Wall Street). Debiut reżyserowanej i napisanej przez rodzeństwo Coenów produkcji zaplanowano na 5 lutego 2016 roku. W Polsce film trafi na ekrany kinowe 19 lutego.

podobne treści