wtf

Astronauta Apollo 14: UFO zapobiegło wojnie atomowej

Edgar Mitchell to komandor US Navy, utytułowany amerykański astronauta, weteran programu Apollo i szósty człowiek, który stanął na Księżycu. Jednocześnie jest to człowiek, który uważa, że pokojowi kosmici zapobiegli wojnie atomowej.

Jak połączyć ze sobą racjonalne, naukowe podejście wymagane od astronautów NASA oraz wiarę w to, że inteligentni obcy odwiedzają Ziemię? Nie jest to proste zadanie, ale Edgarowi Mitchellowi jak widać się udaje. Z tego powodu od lat jest jedną z najbardziej prominentnych figur wśród zwolenników teorii na temat UFO. Ostatnio w wywiadzie dla Daily Mirror postanowił podzielić się ze światem informacją, że aktywność UFO w pobliżu baz wojskowych podczas zimnej wojny nie była przypadkowa – pokojowo nastawieni kosmici chcieli zapobiegać w ten sposób wojnie atomowej. Przynajmniej tak ma wynikać z jego własnych rozmów z ludźmi, którzy mają mieć lepsze rozeznanie „w sprawie”.

„Z mojego doświadczenia z rozmów wynika jasno, że kosmici próbowali powstrzymać nas przed rozpoczęciem wojny i pomogli zachować pokój na Ziemi,” stwierdził Mitchell. „Rozmawiałem z wieloma oficerami US Air Force, którzy podczas zimnej wojny obsługiwali silosy [z rakietami uzbrojonymi w głowice atomowe]. Mówili, że wielokrotnie widywali nad sobą UFO, które często unieruchamiało rakiety. Inni oficerowie, stacjonujący wtedy w bazach na zachodnim wybrzeżu USA, mówili, że ich [testowe] rakiety były często zestrzeliwane przez statki kosmiczne obcych. W tamtych czasach działo się sporo.”

Zdjęcie: NASA

podobne treści