newssmartfony

„Apple Wschodu” zapowiada nową serię flagowców

Chińskie Xiaomi przyzwyczaiło już swoich fanów do tego, że o zbliżających się premierach nowych urządzeń informuje za pomocą niewiele mówiących grafik bądź krótkich filmów. Nie inaczej jest tym razem.

Na Twitterze firmy pojawiło się niedawno krótkie nagranie, które w kolejnych dniach uzupełniane był grafikami. Ich wspólnym elementem jest hasztag FlagshipDualCamera.

Na nagraniu widać dwie soczewki, które po chwili zmieniają się w zegary, później w perkusję, a na zakończenie w koła roweru. Całość kończy się informacją sugerującą, że Xiaomi przygotowuje zupełnie nową linię urządzeń. Jak nietrudno się domyślić, z podwójnym aparatem. Grafiki utrzymane są w podobnym tonie i też sugerują rychłe pojawienie się nowych urządzeń firmy z podwójną kamerą.

Ponieważ o samych urządzeniach wiadomo niewiele, oczywiście ruszyła lawina spekulacji. Wśród najpopularniejszych teorii jest ta, która sugeruje partnerstwo Google i Xiaomi. Wskazywać ma na to kolorystyka grafik i filmików oraz miejsce premiery, która odbyć ma się nie w Chinach, a w indyjskim New Dehli. Czy te pogłoski okażą się prawdą, przekonamy się już jutro.

 

podobne treści