news

Apple Store padł. Czy powstanie z nowymi produktami?

Z nieznanych przyczyn internetowy sklep Apple’a ma przerwę techniczną. Z informacji na stronie dowiadujemy się, że Apple Store jest aktualizowany. Czy może to oznaczać, że wcześniejsze pogłoski wypuszczeniu nowego, 27-calowego 16:9 monitora Cinema Display były prawdziwe? To nie koniec wątpliwości.

Możliwe, że po aktualizacji sklepu pojawią się również szybsze iMac’i, smuklejsze MacBooki Pro oraz magiczny, bezprzewodowy trackpad. Zapewne niebawem się o tym przekonamy.

A może po prostu sklep działa tak, jak trzeba, a problem tkwi w tym, że trzymam go w nieodpowiedni sposób? [Kat Hannaford/giz, Apple]

podobne treści

 • ewww

  ” a problem tkwi w tym, że trzymam go w nieodpowiedni sposób? ” hahahaha :) bardzo nowy zart :D niektorzy nie rozumieja ze za duzo brechty z apple to niezdrowo :)

 • xyz

  a sam tytuł też mija się z prawdą :/
  Ach Gizmodo zróbcie coś ze sobą bo na dno coraz bliżej…

 • Anonim

  Właśnie Gizmodo więcej śmiertelnej powagi w tekstach o apple. I nie rozumiem czemu macie czelność siedzieć pisząc słowa iPhone, iPad i iPod. Procedura jest taka, że przed napisaniem czegokolwiek o firmie Jobsa redaktor powinien wziąć kąpiel, odśpiewać hymn, pościć przez trzy dni i dopiero brać się za teksty o apple.