aplikacje

Aplikacja SOS Condoms, czyli Durex przybywa na ratunek

Są takie chwile w życiu, w których przerwanie aktualnie wykonywanej czynności może zrujnować wszystkie poprzednie wysiłki. Niemniej, złośliwość rzeczy martwych, często zdarza się, że tego co jest potrzebne, zazwyczaj nie ma pod ręką. Tak jest na przykład w przypadku prezerwatyw. Na szczęście jest już aplikacja, która rozwiązuje problem ich braku.

Kiedy zastanowicie się przez chwilę nad tym w jaki sposób wasz smartphone sprawił, że wasze życie stało się łatwiejsze, prawdopodobnie pierwszą rzeczą jaka przyjdzie wam do głowy jest praktycznie stały dostęp do Internetu lub teoretycznie nieograniczona możliwość komunikowania się. Jest to oczywiście prawda, choć nie cała. Durex przygotował bowiem aplikację, dzięki której smartfon ma szanse wybawić z opresji jaką może stać się brak prezerwatywy (jest też wersja desktopowa, ale to już nie jest to samo).

Uzbrojeni w aplikację SOS Condoms, którą można ściągnąć za darmo z App Store, już nigdy więcej nie będziecie musieli biec w środku nocy do najbliższej stacji benzynowej. Wystarczy udostępnić swoją lokalizację, wybrać rodzaj zamawianych prezerwatyw i czekać na posłańca, który w dyskretny sposób dostarczy przesyłkę. Płatność przy odbiorze, chyba że wcześniej poświęci się trochę więcej czasu i zapłaci kartą już podczas zamawiania.

Niestety usługa dostawy prezerwatyw pod wskazaną lokalizację ma także swoje ograniczenia. Po pierwsze zamówienia przyjmowane są w godzinach od 16. do 4. rano, więc nadal będzie trzeba planować poranne igraszki. Ale to nie jest żaden problem w porównaniu do drugiego warunku, który należy spełnić żeby skorzystać z możliwości SOS Condoms – trzeba być w Dubaju…

 

Na szczęście na stronie aplikacji można oddać swój głos na miasta, w których Durex powinien wprowadzić taką samą usługę w następnej kolejności.

[Kolorydnia]

podobne treści