news

Amerykanie naśmiewają się z rodaków za pomocą tej strony

Na stronie People of Walmart codziennie pojawiają się zdjęcia osób, które, „zaszczycają swoją obecnością w sklepie”. W znanej z niskich cen i największej w USA sieci supermarketów co raz pojawiają się ciekawe indywidua, czego rodacy nie omieszkają utrwalać na fotkach.

Strona zamieściła w iTunes aplikację na iPhone’a (zrzuty ekranu powyżej), na wszelki wypadek nazwała ją jednak „Feature Creature”. Aplikacja miała umożliwiać przeglądanie zdjęć zamieszczonych na stronie i ułatwiać wysyłanie do serwisu nowych fotek, które konsumenci zrobią swoim iPhonem. Pomimo zmienionej nazwy, aplikacja okazała się dla Apple niestrawna i została szybko zdjęta.

Pozostaje strona. Dodam, że nie mówimy o niepopularnym, niszowym serwisie. People of Walmart ma ponad pół miliona fanów na Facebooku. Widać wielu mieszkańców USA lubi przyglądać się źle ubranym, otyłym, dziwacznym, starym, a nawet niepełnosprawnym obywatelom. Dla przyzwoitości (?) strona poświęca nawet stronę na listy z krytyką swojego postępowania. [Jesus Diaz/giz, Krapps]

podobne treści