film

Amanda Seyfried u boku Hugh Jackmana w nowej adaptacji Piotrusia Pana

Już za kilka dni ma rozpocząć się produkcja i Warner Bros. dodało do obsady Amandę Seyfried. Gwiazda ponownie zagra obok Hugh Jackmana, z którym współpracowała na planie Les Miserables. Jak informowaliśmy w styczniu, odtwórca roli Wolverina zagra Czarnobrodego, a znana z ról w Wyścigu z czasem, Wrednych dziewczynach i Mamma Mia! aktorka pojawi się w produkcji jako Mary.

Adaptacja Warner Bros. będzie oferowała nowe spojerzenie na początki kultowych postaci stworzonych przez J.M. Barrie. Film będzie podążał śladami osieroconego chłopaka, który zostaje przeniesiony do Nibylandii, gdzie odkrywa przygody, ale także niebezpieczeństwo. Produkcja ma rozpocząć się już za 3 dni.

W roli kapitana Haka zagra Garret Hedlund (Co jest grane, Davis?, Tron: Dziedzictwo), a rolę Tygrysiej Lilii otrzymała Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem, Social Network). Adeel Akhtar (Dyktator, Zdrajca) zagra Smee, a młodego Piotrusia odtworzy nowy w Hollywood Levi Miller. Reżyserem niezatytułowanego jeszcze filmu o Piotrusiu Panie będzie Joe Wright (Duma i uprzedzenieAnna KareninaPokuta). Scenariusz do filmu przygotował Jason Fuchs (Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów) na podstawie postaci stworzonych przez Jamesa Matthew Barrie’goGreg Berlanti (serialArrow, Gniew tytanów) i Paul Webster (PokutaAnna Karenina) będą producentami. Premiera filmu zapowiedziana jest na .

podobne treści