gadżetynews

9 najdziwaczniejszych japońskich gadżetów, które uczynią cię piękną

Spójrzcie na tę galerię, a zmienicie zdanie o badziewiu sprzedawanym w telezakupach Mango. Wybraliśmy tylko kilka gadżetów z Japan Trend Shop: , a i tak włos się jeży na głowie:

Piękny nos – Urządzenie zakłada się codziennie na pięć minut, by nos stał się bardziej spiczasty („zachodni”?). Przez nacisk, zmienia kształt kości nosa (poważnie?). Inne efekty działania motylka to ból nosa i brak węchu.

Wibrator do nosa – Drgania elektryczne powodują, że ten „upiększacz nosa” wystarczy nosić trzy minuty dziennie!

Gogole przeciwzmarszczkowe – Silikonowe okularki wywierają „delikatny nacisk” na skórę, dzięki czemu „popychają opadające powieki na swoje miejsce”. Wystarczy nakładać je np. w drodze do pracy.

Trenażer pięknego głosu – Wkładka do jamy ustnej pomaga wokalistom w uzyskaniu piękniejszej barwy głosu skuteczniej niż lekcje u Zapędowskiej.

Aluminiowe spa do twarzy – Domowa alternatywa dla parówki na twarz wykonywanej w salonie kosmetycznym. Z jakiegoś powodu lepsza niż zakrycie się ręcznikiem i pochylenie nad czarką z naparem ziołowym.

Trenażer pięknego brzucha – Gąbczaste nozdrza świnki w kolorze różowym przeznaczone są do ćwiczenia przed telewizorem. To na pewno działa.

Poduszka kształtująca pośladki – No, wreszcie się czymś na poważne zainteresowałam! Wystarczy siedzieć na tej poduszce w pracy, a pośladki będą „tak jędrne, że rzucona moneta od nich odskoczy”. Piękny test, lepszy od tego z łupaniem orzechów.

Masażer do twarzy – Malusie wałki na pewno rozprawią się ze zmarszczkami.

Terapeutyczna foka – Interaktywna i słitaśna, reaguje na swoje imię, na światło i na głaskanie. [Jezebel]

podobne treści

  • kuba.plazma

    terapeutyczna foczka a nie lepiej znaleźć sobie dziewczynę??