Strona główna
Technologie
Tutaj jesteś

Nowoczesne zabezpieczenia regałów i półek do magazynu i nie tylko

10 września 2021 magazyn

Logistyka i magazyn to obszary, które potrzebują rozwiązań, usprawniających ich pracę i  zabezpieczających znajdującą się na regałach zawartość. Specjalnie na ich potrzeby powstają coraz to nowsze produkty, spełniające dobrze te funkcje. Na rynku dostępne są różnego rodzaju zabezpieczenia: osłony regałów, słupki ochronne i inne funkcjonalne elementy. 

Funkcjonalne zabezpieczenia do magazynu i nie tylko

Na rynku zabezpieczeń skierowanych do pracowników i właścicieli magazynów, a także przedstawicieli branży logistyki, stale pojawiają się jakieś nowoczesne innowacje, usprawniające pracę lub zabezpieczające zawartość półek. Dostępne są np. słupki ochronne, osłony regałów, a także nowatorska odbojnica do słupa regału

Wszystkie tego typu produkty cechują się wysoką jakością wykonania i komponentami, które będą służyć bezawaryjnie długie lata. WIększość elementów tego typu wykonuje się w widocznych z daleka kolorach, np. żółtym czy pomarańczowym. Dzięki temu kierowca wózka widłowego z oddali dostrzeże, że powinien zwolnić lub jechać ostrożniej. Zabezpieczenia do magazynów i regałów są proste w montażu i demontażu, każdy – nawet pracownik najniższego szczebla bez żadnego przeszkolenia – bez trudu poradzi sobie z ich zamocowaniem. 

Słupki ochronne

Słupki ochronne to wszechstronne zabezpieczenie, które odnajdzie się w każdym magazynie. Zabezpieczają różne zakamarki tego pomieszczenia – zarówno regały, jak i słupy hali czy naroża magazynu. Chronią przed uderzeniami wózkiem widłowym. Słupki ochronne to także doskonały wybór w halach, by zwiększyć ochronę znajdującego się w nich mienia przed zniszczeniem. 

zabezpieczenia regałów paletowych w magazynach

Osłony regałów

Osłony regałów to rozwiązanie dedykowane wszystkim miejscom, jak magazyny, w których pracownicy poruszają się wózkami widłowymi, a nietrudno wtedy o uderzenie w regał. Osłony regałów są łatwe w montażu i demontażu, lekkie i skutecznie zabezpieczają miejsca, gdzie zostały umieszczone. Poza przejeżdżającym wózkiem widłowym, innymi możliwym zagrożeniem jest kontakt z ładunkiem – osłony regałów zabezpieczają także przed uszkodzeniami generowanymi przez transportowany towar.

Odbojnica do słupa regału

Odbojnica do słupa regału to produkt, który ma za zadanie chronić regały i znajdującą się na nich zawartość przed przypadkowymi uderzeniami wózka widłowego. Wiele magazynów ma wąskie korytarze, a każdy skrawek przestrzeni jest wykorzystany, by przechowywać tam jakąś zawartość, dlatego nawet poruszając się wózkiem ostrożnie i powoli, może zdarzyć się taki incydent. Odbojnik jest łatwy w montażu do posadzki. Redukuje do minimum ewentualne uszkodzenia i wynikające z nich naprawy regałów, a co za tym idzie obniża koszty prowadzenia i utrzymania magazynu.

Redakcja giznet.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie lifestyle, ciekawostki oraz najnowsze technologie i urządzenia spotykają się, by zapewnić Ci niezapomnianą dawkę inspiracji i fascynujących informacji na temat współczesnego życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące stylu życia, ciekawostki ze świata nauki i technologii oraz recenzje innowacyjnych urządzeń tworzą przestrzeń do odkrywania niezwykłych możliwości współczesnego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dysk 2TB
jak włączyć bluetooth w komputerze
jak zrobić dysk Google

Jak zrobić dysk Google?

21 sierpnia 2023

Jesteś zainteresowany reklamą?

jak zrobić dysk Google